SAŅEM SEVI ROKĀS​​​​​​​
Saruna (lasīt –strīds) ar sevi
Darba autore un izpildītāja – Līga Ūbele
   
Izrāde procesā par prokrastināciju un to pavadošiem pārmetumiem sev.
Darba autori nepamet sajūta, ka viņa jau vairākus gadus ik dienu dzīvo prokrastinācijas stāvoklī - nepārtrauktā cīņā ar sevi, bailēs par neizdošanos, nemitīgi laužot solījumus sev un nereti arī citiem. Ir radusies ilūzija, ka viņa vienmēr ir aizņemta, vienmēr starp neskaitāmiem uzdevumiem un dažādām dzīves lomām. Pat ja no malas izskatās, ka viņa laiski guļ pludmalē, galvā ir panika, jo tik daudz kas jāpaspēj… tomēr viņa neko no tā nedara un turpina sauļoties. Nekad nekas nešķiet paveikts, pat ja tas tāds ir. Nekad nekas nešķiet gana labi izdarīts, pat ja daudzi to par tādu atzīst, jo ik reizi, kad kāds pasaka: “Paldies par darbu,” viņa atceras visas tās reizes, kad “Netflix” pavadībā mazgāja traukus, nevis strādāja pie izrādes. 
Līga kustību valodā transformē visu iepriekš minēto pieredzi un ar to saistītās emocijas - brīžus, kad galvā skan tikai viena frāze: “Saņem sevi rokās!”.
Šodien atskatoties, šī tēma autori ir interesējusi jau kopš 2018.gada nogales, veidojot īsformāta izrādi “Absurda varone”, arī “Saņem sevi rokās” ir mākslinieces izpētes procesa turpinājums - ne gala punkts.
Izrāde tapusi ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu kultūrtelpas “Točka” laikmetīgās dejas rezidenču programmas ietvaros.​​​​​​​
Uz augšu