ZINĀŠANU BAZARS
Veidotāji- Pēteris Andrušaitis, Matīss Andersons
Pasākums noritēs Kultūrtelpa "Točka" 3.stāvā.
IEEJA PASĀKUMĀ BEZ MAKSAS.


   
"Piedzimstot visu nav jāzin."
Bazārs tapis līdztekus "Točkas" mākslas sadaļai, atceroties, ka dzīves izzināšanas un saprašanas prieks nāk no dažādiem avotiem. Tie var būt grāmatas, žurnāli, interneta raksti, podkāsti un tās var būt sarunas. Sarunas ar īstiem, dzīviem cilvēkiem, kas ir eksperti savā jomā, kuru viedoklis veidojies no pieredzes un darba. Tieši šādu, nepastarpinātu, kontaktu uzskatām par visvērtīgāko.
Pasākumā vienkopus pulcēsies dažādu jomu eksperti, piedāvājot apmeklētājiem īsas desmit minūšu garas sarunas, kurās uzzināt atbildes uz dažādiem sev interesējošiem jautājumiem. Tāpat, uzzināt jautājumus, kurus nemaz nezinājām, ka gribam uzdot.
Viens no "Točkas" pamatjautājumiem ir "Kur es esmu?". Kad domājam par to, svarīgi saprast arī kur ir citi. Ar ko nodarbojas mūsu zinātnieki, mākslinieki un filozofi? Piemēram, par mūsu zemē aprakstajiem noslēpumiem pastāstīs arheologs Artūrs Tomsons. Par aktiera ikdienu dalīsies Igors Šelegovskis. Kā rauga izpēte var palīdzēt vēža pētniecībā, biologs Jānis Liepiņš. Ko ģeogrāfs Raimonds Kasparinskis mums var pastāstīt par Latvijas apelsīniem? Ko vokālā pedagoģe Amanda Grīnberga - par to kā tapt sadzirdētam? Par emocionālo vardarbību un kā ar to tikt galā konsultēs Līga Bērziņa.
Kopumā "Zināšanu bazārā" apmeklētājiem būs iespējams sastapties ar 24 dažādu nozaru pārstāvjiem.
Uz augšu